Home 9 O nas

Współpraca

Misja

Naszą misją jest tworzenie wysokiej jakości produktów i budowanie doskonałych relacji.

W ciągu prawie 27 lat działalności zbudowaliśmy relacje biznesowe z grupą ponad 1500 stałych klientów.

Nasze produkty trafiają na rynek poprzez wyspecjalizowane firmy dystrybucyjne, hurtownie i składy budowlane oraz sieci marketów budowlanych. Ponadto zaopatrujemy producentów chemii budowlanej, systemów dachowych i materiałów izolacyjnych w produkty uzupełniające oferowane przez nich systemy (tzw. „private label”).

Obsługujemy branże: dekarską, systemów dociepleń i izolacji, suchej zabudowy i płytkarstwa. Roczne przychody firmy przekraczają 50 mln EUR i są generowane z udziałem ponad 250 pracowników.

Aby osiągnąć sukces, nieustannie dbamy o proaktywność, pracę zespołową i jakość. Wiemy, że zarządzanie tymi elementami przynosi korzyści naszym klientom, partnerom i otoczeniu każdego dnia.

proaktywność

praca zespołowa

jakość

Idea Nature Happens

Idea Nature Happens składa się z czterech żywiołów, które korelują z naszą codzienną pracą. Ogień, Ziemia, Woda, Powietrze.

OGIEŃ – pozwala nam zawsze stawiać sobie ambitne cele i nie zapominać o naszych wartościach: proaktywności, zaangażowaniu, pracy zespołowej i profesjonalizacji naszych działań. To nasza siła do ciągłych zmian i rozwoju

ZIEMIA – za sprawą tego żywiołu potrafimy materializować nasze plany, strategie i uskuteczniać biznes. Pracować z uporem nad ciągłą poprawą jakości naszych produktów.

WODA – jako kwintesencja emocji, uczuć i relacji. Od 25 lat tworzymy zgrany i bardzo zintegrowany zespół, co w efekcie przekłada się na podobne, zażyłe stosunki i relacje z klientami z całego świata.

POWIETRZE –  które uosabia intelekt i wspiera naszą wyobraźnię. Nie ma nic piękniejszego jak żyć i pracować z lekkością, wtedy samo wszystko układa się po naszej myśli. Kreatywność wzmacnia biznes i daje sens wszystkiemu.

Redukcja CO2

EKO postawa wśród pracowników

Zdrowe nawyki

Work – Life Balance

Działając zgodnie z wymaganiami określonymi w Art. 32c pkt. 2 Ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe (tekst jednolity Dz.U. 2021, poz. 1941 ze zm. Dz. U. 2023, poz. 1173).
Informujemy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano wpływu prowadzonej działalności na zdrowie ludzi i na środowisko, oraz że nie wystąpiły uwolnienia substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z prowadzoną działalnością.

Firma została założona w 1995 roku przez braci Górskich.

Poznaj nas od wewnątrz.

Corotop

Miło nam ogłosić, że od 01.09.2023 funkcjonujemy jako Corotop Spółka Akcyjna.

Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na naszej nowej, oficjalnej stronie: www.corotop.com.pl

28 lat jako CB S.A., przed nami wiele kolejnych jako Corotop S.A.

Dziękujemy!