Home 9 Corotop

Corotop

COROTOP

Marka Corotop powstała z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach zapewniających trwałość na długie lata.

Jesteśmy producentem wytrzymałych i wykonanych z najwyższą dokładnością membran dachowych, fasadowych i paroizolacji. Spełniamy najwyższe  standardy, co potwierdzają liczne certyfikaty. Produkcja naszych membran to proces zaawansowany technologicznie, począwszy od czystego surowca po finalny produkt, który trafia na dachy.

Gwarantujemy jakość, którą koordynujemy od początku w naszym zakładzie produkcyjnym, szczegółowo badając każdy z kluczowych parametrów w naszym laboratorium, we wszystkich partiach materiału i filmu funkcyjnego. Dopiero po szczegółowej weryfikacji produkty trafiają w wasze ręce.

Potwierdzeniem niezawodności naszych produktów jest zaufanie i uznanie klientów, głównie dekarzy, od lat stosujących ofertę marki Corotop na tysiącach dachów.

Produkty

Zobacz inne marki

Marka Rednet®

Wysokiej jakości produktów wytwarzanych z włókna szklanego, dystrybuowanych w całej Europie od początku lat dziewięćdziesiątych

Marka SECCO®

SECCO to specjalistyczna gama produktów przeznaczonych do różnego typu prac budowlanych zarówno remontowych jak i wykończeniowych.

Corotop

Miło nam ogłosić, że od 01.09.2023 funkcjonujemy jako Corotop Spółka Akcyjna.

Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na naszej nowej, oficjalnej stronie: www.corotop.com.pl

28 lat jako CB S.A., przed nami wiele kolejnych jako Corotop S.A.

Dziękujemy!