...

Marka Corotop ® to nowoczesne systemy dachowe zapewniające trwałość dachu przez długie lata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment wysokiej jakości membran dachowych, fasadowych, paroizolacyjnych oraz akcesoria dachowe.

Produkcja membran jest zaawansowanym technologicznie procesem odbywającym się według najwyższych europejskich standardów. W naszej fabryce realizowany jest cały proces produkcji, od czystego surowca, po finalny produkt. Dzięki temu, gwarantujemy Państwu produkty o jakości, nad którą czuwamy od samego początku. Każda partia wyprodukowanego materiału trafia do laboratorium w celu szczegółowego przebadania kluczowych parametrów. Dopiero dokładnie przebadany produkt trafia na rynek. Wartości badanych parametrów mają ogromne znaczenie, bowiem membrany montowane na dachu, poddawane są działaniom ekstremalnych czynników zewnętrznych. Kilkudziesięcioletnia specjalizacja i doświadczenie w produkcji membran dachowych jest najlepszą gwarancją jakości i trwałości oferowanych produktów. Potwierdzeniem niezawodności marki Corotop® jest zaufanie klientów, a przede wszystkim dekarzy, którzy od lat stosują nasze produkty na tysiącach dachów. Produkty marki Corotop® dostępne są we wszystkich krajach europejskich i znalazły uznanie wśród setek fachowców i zadowolonych klientów, czego dowodem jest ciągły wzrost sprzedaży i rozwój marki.

Marka Corotop® to nie tylko membrany dachowe, to także kompleksowy system akcesoriów dachowych, który zapewnia pełną wentylację i stabilność pokrycia dachowego. Proponujemy rozwiązania nowoczesne, bazujące na produktach o najwyższej jakości. W gamie produktów Corotop® proponujemy stosowanie specjalistycznych taśm do klejenia i reperacji membran, taśmy uszczelniające, taśmy i produkty do montażu i wentylacji kalenicy, elementy do uszczelniania kominów, koszy dachowych i okapów. Uzupełniającymi elementami w naszej ofercie są komunikacja dachowa i ochrona przeciwśniegowa. Wszystkie produkty oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej i wielu wariantach wymiarów, dostosowanych do potrzeb klientów.

Corotop® to kompleksowa oferta systemu dachowego. Produkty naszej marki to innowacyjne rozwiązania, którym zaufało wielu klientów i wykonawców w całej Europie. Sprzedaż markowych produktów wspierana jest aktywnym marketingiem i doradztwem technicznym, bazującym na know-how, które zostało wypracowane przez lata doświadczeń produkcyjnych, handlowych i marketingowych.

Corotop® to marka najwyższej próby – zaufaj ekspertom.

Odwiedź stronę Corotop®, by dowiedzieć się więcej: www.corotop.com.pl.

...

Marka SECCO® to marka dystrybutora szerokiej gamy produktów chemii budowlanej. Prace budowlane wykonane przy użyciu produktów SECCO® gwarantują zadowolenie z użytkowania remontowanych pomieszczeń. Specjaliści, poszukujący wysokiej klasy rozwiązań technicznych przy zachowaniu korzystnej ceny znajdą je w ofercie marki. Wszystkie produkty, począwszy od siatek z włókna szklanego, poprzez folie w płynie, taśmy elastyczne, kleje i zaprawy, folie z polietylenu i izolacyjne, a na matach termoizolacyjnych skończywszy, posiadają wszelkie wymagane aprobaty techniczne oraz certyfikaty. Wysoka jakość asortymentu zapewnia trwałość wykonywanych konstrukcji i spokój ducha wykonawcy. Na rynku materiałów chemii budowlanej wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta. Doradztwo  techniczne oparte jest na praktycznej wiedzy naszych handlowców.

Odwiedź stronę Secco®, by dowiedzieć się więcej: http://www.secco.pl.

...

Rednet® to marka wysokiej jakości wyrobów produkowanych z włókna szklanego. Produkty marki od początku lat dziewięćdziesiątych XX w. z powodzeniem są dystrybuowane w całej Europie. Produkty Rednet® to: siatki podtynkowe z włókna szklanego w różnych gramaturach i wariantach kolorystycznych, taśmy zbrojeniowe do suchej zabudowy, tapety z włókna szklanego oraz akcesoria do systemów dociepleń i tynków. Produkty Rednet® spełniają najwyższe europejskie standardy, potwierdzone szerokim wachlarzem specjalistycznych badań w notyfikowanych laboratoriach w kraju i za granicą. Specjaliści utożsamiają Rednet® z gwarancją trwałości wykonywanych prac, elewacji i budynków, osiągniętej na bazie 20 lat doświadczenia.

Odwiedź stronę Rednet®, by dowiedzieć się więcej:
http://www.red.net.pl/

...
...
...