Corotop

Corotop

Marka Corotop ® to nowoczesne systemy dachowe zapewniające trwałość dachu przez długie lata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment wysokiej jakości membran dachowych, fasadowych, paroizolacyjnych oraz akcesoria dachowe.

Produkcja membran jest zaawansowanym technologicznie procesem odbywającym się według najwyższych europejskich standardów. W naszej fabryce realizowany jest cały proces produkcji, od czystego surowca, po finalny produkt. Dzięki temu, gwarantujemy Państwu produkty o jakości, nad którą czuwamy od samego początku. Każda partia wyprodukowanego materiału trafia do laboratorium w celu szczegółowego przebadania kluczowych parametrów. Dopiero dokładnie przebadany produkt trafia na rynek. Wartości badanych parametrów mają ogromne znaczenie, bowiem membrany montowane na dachu, poddawane są działaniom ekstremalnych czynników zewnętrznych. Kilkudziesięcioletnia specjalizacja i doświadczenie w produkcji membran dachowych jest najlepszą gwarancją jakości i trwałości oferowanych produktów. Potwierdzeniem niezawodności marki Corotop® jest zaufanie klientów, a przede wszystkim dekarzy, którzy od lat stosują nasze produkty na tysiącach dachów. Produkty marki Corotop® dostępne są we wszystkich krajach europejskich i znalazły uznanie wśród setek fachowców i zadowolonych klientów, czego dowodem jest ciągły wzrost sprzedaży i rozwój marki.

Marka Corotop® to nie tylko membrany dachowe, to także kompleksowy system akcesoriów dachowych, który zapewnia pełną wentylację i stabilność pokrycia dachowego. Proponujemy rozwiązania nowoczesne, bazujące na produktach o najwyższej jakości. W gamie produktów Corotop® proponujemy stosowanie specjalistycznych taśm do klejenia i reperacji membran, taśmy uszczelniające, taśmy i produkty do montażu i wentylacji kalenicy, elementy do uszczelniania kominów, koszy dachowych i okapów. Uzupełniającymi elementami w naszej ofercie są komunikacja dachowa i ochrona przeciwśniegowa. Wszystkie produkty oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej i wielu wariantach wymiarów, dostosowanych do potrzeb klientów.

Corotop® to kompleksowa oferta systemu dachowego. Produkty naszej marki to innowacyjne rozwiązania, którym zaufało wielu klientów i wykonawców w całej Europie. Sprzedaż markowych produktów wspierana jest aktywnym marketingiem i doradztwem technicznym, bazującym na know-how, które zostało wypracowane przez lata doświadczeń produkcyjnych, handlowych i marketingowych.

Corotop® to marka najwyższej próby – zaufaj ekspertom.

Odwiedź stronę Corotop®, by dowiedzieć się więcej: www.corotop.com.pl.